SEDA ENDÜSTRİ - YOLDAŞ GRUP - ELMALI ENDÜSTRİnp1 ms construction, np1, np1 ms, np1 poliüretan, poliüretan, np1 mastik, np1 construction, ms polimer, mastik, sealant, derz dolgu, memo flex may40, memo flex, memoflex, memo, memo mastik, mastik, sealant, derz dolgu, silikon, poliüretan, memoflex poliüretan, memo flex poliüretan, simes mum silikon (hot melt), mum silikon, hot melt, hotmelt, yapıştırıcı, sıcak yapıştırıcı, hızlı yapıştırıcı, simes mum silikon, mobilya yapıştırıcısı, şeffaf yapıştırıcı, şeffaf mum silikon, beyaz mum silikon, siyah mum silikon, kırmızı mum silikon, simes, memochem kimyasal dübel, memochem, kimyasal dübel, deprem güçlendirme, filiz ekme, yapıştırıcı, inşaat yapıştırıcısı, dübel, bina güçlendirme, memogun kartuş ve sosis tabancaları, memogun kartuş tabancası, memogun sosis tabancası, kartuş tabancası, sosis tabancası, silikon tabancası, mastik tabancası, derz tabancası, memo, uygulama tabancası, epoksi tabancası, kimyasal dübel tabancası, memogun mum silikon tabancaları, memogun, mum silikon tabancası, memogun mum silikon tabancası, memo, memofoam pu köpük, memo, memofoam, poliüretan köpük, aerosol köpük, tabancalı köpük, 750 ml. köpük, 650 ml. köpük, 650 gr. köpük, izolasyon, kapı montajı, pencere montajı, memoloc mdf yapıştırıcı, memo, memoloc, mdf yapıştırıcı, hızlı yapıştırıcı, aerosol yapıştırıcı, siyona-akrilat yapıştırıcı, mobilya yapıştırıcısı, memo marine ve semparoc deniz tutkalları, deniz tutkalı, memomarine, memo marine, semparoc, ahşap yapıştırıcısı, suya dayanıklı yapıştırıcı, poliüretan yapıştırıcı, mobilya yapıştırıcısı, memosil universal silikon, memo, silikon, mastik, izolasyon, memo silikon, cephe silikonu, derz dolgu, kapı pencere montajı, duşakabin montajı, akvaryum imalatı, cam yapıştırma, fayans yapıştırma, memosil rtv silikon 300°c, ısıya dayanıklı silikon, memo, rtv silikon, kırmızı silikon, 300°c silikon, conta, buharlı ütü, resistance, buharlı ütü imalatı, fırın imalatı, motor contası, memo acrylic mastik, memo, akrilik mastik, memo acrylic mastik, mastik, izolasyon, derz dolgu, çekomastik, sealant, macun, prefabrik eleman, silikonize mastik, yoldaş kimya iç ve dış ticaret limited şirketi, yoldaş kimya iç ve dış tic.ltd.şti., yoldaş kimya, yoldaş kimya des sanayi sitesi, yoldaş kimya y.dudullu, seda endüstri ve ticaret, seda karaköy, elmalı endüstri ürünleri ve yapıştırıcıları limited şirketi, elmalı end. ürünleri ltd.şti., elmalı endüstri, elmalı endüstri izmir, yoldaş kimya, yoldas kimya, yoldas, yoldaş,
HAKKIMIZDA


  1986 yılında kurulan Seda Endüstri ve Ticaret; ilk yıllarda faaliyet alanını teknik hırdavat, makine, tesisat ve taahhüt işlerinin satış ve pazarlaması olarak belirlemiş olup, hızla gelişmekte olan iç piyasa koşullarına paralel olarak 1991 yılından itibaren Endüstri Yapıştırıcıları, İzolasyon, Ambalaj ve İş Koruyucu Malzemeleri sektörlerinde uzmanlaşmaya başlamıştır.

Konumuzu oluşturan bu ürünlerimizin bir bölümü Avrupa Birliği ülkelerinden ithalat yapılmak suretiyle, diğer bir bölüm ise yurt içindeki tanınmış firmaların en iyi markalarından tedarik edilerek ürün portföyümüz tamamlanmaktadır. Ayrıca bu konudaki Ar-Ge çalışmalarımız ve yeniliklerimiz devam etmektedir.

    2003 yılında Ege Bölgesinde konumuzu oluşturan sektörde önemli bir boşluk görülerek Yenişehir / İzmir adresinde Elmalı Endüstri Yapıştırıcıları ve Yalıtım Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.’ ni faaliyete geçirerek kısa zamanda başarılı bir çalışma ile önemli bir yere gelinmiştir.

    2007 yılında ise gelişim grafiğimizin bir sonucu olarak Ümraniye / Y. Dudulu Organize Sanayi Bölgesindeki merkez binamızda Yoldaş Teknik Yapıştırıcılar İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. unvanlı şirketimiz de faaliyete başlamıştır.

    Misyonumuz; Sahip olduğumuz 4 ana prensip bizi sektörün öncü kuruluşlarından biri haline getirmiştir
    Fiyat
    Hizmet
    Kalite
    Tecrübe

    Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak sektörde seçkin bir isme sahip olmuştur.

    Bu itibarla 40 kişiyi aşan deneyimli, dinamik çalışkan kadromuzla siz değerli müşterilerimize bütün öz varlığımızla en iyi hizmeti vererek Pazar payımızı geliştirmekle kıvanç duyuyoruz.

    Kıvancımızda haklıyız, çünkü yolumuz açık, ufkumuz parlak emin adımlarla doğruluk – dürüstlük genel prensibimiz olarak yolumuza şevkle devam ediyoruz ve edeceğiz.

Mutluluğumuz hep birlikte olsun…

Yoldaş Şirketler Grubu
Kurucumuz Mehmet Ali Yoldaş

 


 

 

 

BİZDEN HABERLER

 

 

Herkese Yoldaş Grup ailesi olarak iyi bir yıl dileriz.

28.12.2015 tarihi itibariyle şirket ünvanımız, vergi numaramız değişmiştir.

Yeni firmamız bize şans getirsin.