KURUMSAL

1986 yılında kurulan Seda Endüstri ve Ticaret; ilk yıllarda faaliyet alanını teknik hırdavat, makine, tesisat ve taahhüt işlerinin satış ve pazarlaması olarak belirlemiş olup, hızla gelişmekte olan iç piyasa koşullarına paralel olarak 1991 yılından itibaren Endüstri Yapıştırıcıları, İzolasyon, Ambalaj ve İş Koruyucu Malzemeleri sektörlerinde uzmanlaşmaya başlamıştır.

Konumuzu oluşturan bu ürünlerimizin bir bölümü Avrupa Birliği ülkelerinden ithalat yapılmak suretiyle, diğer bir bölüm ise yurt içindeki tanınmış firmaların en iyi markalarından tedarik edilerek ürün portföyümüz tamamlanmaktadır. Ayrıca bu konudaki Ar-Ge çalışmalarımız ve yeniliklerimiz devam etmektedir.

2003 yılında Ege Bölgesinde konumuzu oluşturan sektörde önemli bir boşluk görülerek Yenişehir / İzmir adresinde Elmalı Endüstri Yapıştırıcıları ve Yalıtım Ürünleri Tic. San. Ltd. Şti.’ ni faaliyete geçirerek kısa zamanda başarılı bir çalışma ile önemli bir yere gelinmiştir.

2007 yılında ise gelişim grafiğimizin bir sonucu olarak Ümraniye / Y. Dudulu Organize Sanayi Bölgesindeki merkez binamızda Yoldaş Teknik Yapıştırıcılar İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. unvanlı şirketimiz de faaliyete başlamıştır.

Misyonumuz; Sahip olduğumuz 4 ana prensip bizi sektörün öncü kuruluşlarından biri haline getirmiştir

Fiyat
Hizmet
Kalite
Tecrübe

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme, kalite ve üretim standartlarına uyarak sektörde seçkin bir isme sahip olmuştur.

Bu itibarla 40 kişiyi aşan deneyimli, dinamik çalışkan kadromuzla siz değerli müşterilerimize bütün öz varlığımızla en iyi hizmeti vererek Pazar payımızı geliştirmekle kıvanç duyuyoruz.

Kıvancımızda haklıyız, çünkü yolumuz açık, ufkumuz parlak emin adımlarla doğruluk – dürüstlük genel prensibimiz olarak yolumuza şevkle devam ediyoruz ve edeceğiz.

Mutluluğumuz hep birlikte olsun…

Yoldaş Şirketler Grubu
Kurucumuz Mehmet Ali Yoldaş