MASTİKLER
YAPIŞTIRICILAR
TABANCALAR
NP1 AUTOMOTIVE ADHESIVE

NP1 Automotive Adhesive, SMP (silan modifiye polimer) bazlı yapıştırıcıdır. Havadaki nem ile kürleşir. Tek komponentlidir. Kullanıma hazırdır.

Özellikleri

Su geçirmez. Yüksek modüllüdür. Mekanik özellikleri yüksek, kuvvetli bir yapıştırıcıdır. İlk tutunma gücü yüksektir. Boyanabilir. Otomotiv ve marin sektöründe kullanılan çoğu malzemede primersiz uygulanır. UV dayanımı yüksektir. İklim şartları ve yaşlanmaya karşı dirençlidir. Nemli yüzeylerde de uygulanabilir. Solvent ve izosiyanat içermez. Kokusuzdur. Metallerde korozyon yapmaz. Hacim kaybı ve baloncuk oluşumu yoktur.

Kullanım Alanları

Araç camları montajında ve endüstriyel araç, karoser yapımında kullanılır. Havalandırma, ekipman montajı, konteyner ve karavan imalatı, denizcilikte gemi ve tekne imalatı, vagon imalatında sac birleşim yerlerinde ve yapıştırılmasında uygulanabilir. Otomotiv ve endüstri sektöründe kullanılan sac, alüminyum, paslanmaz çelik, kurşun, bakır, pirinç, boyalı sac, emaye, seramik, cam, ahşap gibi yüzeylerin yapıştırılmasında kullanılır. Yüksek modüllü ürün kullanımı gereken yapı ve inşaat sektöründe iç ve dış mekan kullanımına uygundur.

NP1 AUTOMOTIVE ADHESIVE